Versenyeredményeink 2022-23.
Versenyeredményeink 2022-23. tanév
Alsó tagozat |
Felső tagozat |
Bolyai matematikaverseny Körzeti 4. helyezés Felkészítő tanár: Róthné Nagy Boglárka Okostojások 3.a Kisfaludy Levente, Komáromi Magor, Monostori Sámson, Völgyesi Vendel
Bolyai anyanyelvi verseny Körzeti 3. helyezés Felkészítő tanár: Vágó Edit Balinkó 3.b Bruder Bence, Liszkay Júlia, Stágel Endre, Szemerjay Emese
Bolyai anyanyelvi verseny Körzeti 2. helyezés, országos 1. helyezés (1355 induló csapatból) Felkészítő tanár: Mandl Katalin Hawassy Cyncér 4.a Csernyi Réka, Csikor Klára, Szilágyi Dóra, Vatay-Nemere Botond
Bolyai természetismeret verseny Körzeti 2. helyezés Felkészítő tanár: Mandl Katalin Hagymás fogasír 4.a Csernyi Réka, Csikor Klára, Bucsi-Szabó Lőrinc, Polgár Sára
Hegyvidéki mezei futóbajnokság Kerületi 1. helyezés Felkészítő tanár: Gannoruwa-Kelemen Kinga Vatay-Nemere Botond 4.a
Jókai Klub meseíró pályázat Kerületi 2. helyezés Felkészítő tanár: Mandl Katalin Csikor Klára 4.a
Bolyai matematikaverseny Körzeti 2. helyezés, országos 17. Felkészítő tanár: Komáromi Tímea, Mandl Katalin Tök(jó)fejek 4.a Csikor Klára, Bucsi-Szabó Lőrinc, Polgár Sára, Vatay-Nemere Botond
Körzeti 1. helyezés, országos 18. Felkészítő tanár: Komáromi Tímea, Darányiné Egri Anikó A 4 arany matekos 4.b Bassola Éva, Lerchner Hunor, Pollner Bernát, Subai Györk
Montágh Imre: Mondd ki szépen! - kerületi szépolvasó verseny Kerületi 2. helyezés Felkészítő tanár: Darányiné Egri Anikó Bassola Éva 4.b
Kerületi Komplex anyanyelvi verseny Felkészítő tanár: Mandl Katalin Kerületi 2. helyezés Csikor Klára Kerületi 3. helyezés Csernyi Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Felkészítő tanár: Róthné Nagy Boglárka Körzeti 1. helyezés Kisfaludy Levente 3.a
Országos döntő 3. helyezés Kisfaludy Levente 3.a
Felkészítő tanár: Mandl Katalin, Komáromi Tímea Körzeti 4. helyezés Polgár Sára 4.a Körzeti 9. helyezés Csikor Klára 4.a Mindhárman bejutottak az országos döntőbe.
Felkészítő tanár: Mandl Katalin, Komáromi Tímea Körzeti 3. helyezés Csapat: Bucsi-Szabó Lőrinc, Csikor Klára, Polgár Sára Iskolánk megnyerte a körzet legeredményesebb iskolája címet és a címhez járó kupát is!
Dugonics András matematika verseny
Felkészítő tanár: Mandl Katalin, Komáromi Tímea Országos döntő 1. helyezés Csikor Klára 4.a
Felkészítő tanár: Mandl Katalin Országos döntő 3. helyezés Vatay-Nemere Botond 4.a
Katolikus iskolák Harmatcsepp versenye: Felkészítő tanár: Mandl Katalin Országos döntő 1. helyezés Csikor Klára 4.a Országos döntő 4. helyezés Csernyi Réka 4.a Országos döntő 7. helyezés Szilágyi Dóra 4.a Felkészítő tanár: Róthné Nagy Boglárka Országos döntő 6. helyezés Kisfaludy Levente 3.a
LÜK Bajnokság Országos döntő 1. helyezés Kisfaludy Levente 3.a
|
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Körzeti 3. helyezés, országos 8. helyezés Felkészítő tanár: Rideg Anna Nényei Ágota, Bertalan Réka, Ágoston Hanna, Schmidt Júlia Lelle 5.a
Körzeti 6. helyezés Felkészítő tanár: Roszmuszné Harmann Csilla Lerchner Ákos, Mohácsy Domonkos, Stáger Anna, Tóth Sebestyén 5.c
Körzeti 5. helyezés Felkészítő tanár: Roszmuszné Harmann Csilla Deák Júlia, Lak Zsófia, Skultéty Anna, Taczman Emma 6.b
Körzeti 4. helyezés Felkészítő tanár: Stróbl Kristófné Keszthelyi Botond, Sass János, Szentirmai Réka, Völgyesi Lujza 7.a
Körzeti 3. helyezés Felkészítő tanár: Stróbl Kristófné Zsolt Levente, Juhász-Matafán Jácint, Liszkay Bella, Mohácsy Zsombor 7.b
Körzeti 1. helyezés, országos 3. helyezés Felkészítő tanár: Stróbl Kristófné Kovács Zita, Miskolczy Ákos, Subai Piroska, Taczman Vince 8.ab
Felkészítő tanár: Stróbl Kristófné Majoros Kinga, Róth Veronika, Suba Ágnes, Szőke Gabriella 8.a
Bolyai matematika csapatverseny Hat felsős csapatot indítottunk, mind a hat díjazott lett a körzetben, azaz az első hat helyezett közé jutott. Három csapatunk megnyerte a körzeti fordulót, így az országos döntőn is részt vehettek. A 8. évfolyam csapata országos 4., az 5.c csapata országos 5. és a 7.b csapata országos 14. helyezett lett.
Körzeti 4. helyezés Felkészítő tanár: Morvayné Vígh Viktória Ágoston Hanna, Halbauer Tímea, Mihalkov Zsombor, Muhi Szabolcs 5.a
Körzeti 1. helyiezés, országos 5. helyezés Felkészítő tanár: Legeza Erika Antus Áron, Keszthelyi Roland, Lerchner Ákos, Mohácsy Domonkos 5.c
Körzeti 6. helyezés Felkészítő tanár: Morvayné Vígh Viktória Kautny Mátyás, Nényei Gyöngyvér, Polgár Borbála, Szabó Karolina 6.a
Körzeti 5. helyezés Felkészítő tanár: Legeza Erika Kiss-Komjáthy Lukács, Lak Zsófia, Taczman Emma, Török Kornél 6.b
Körzeti 1. helyezés, országos 14. helyezés Felkészítő tanár: Legeza Erika Fülöp Péter, Juhász Johanna, Késmárky Dániel, Mohácsy Zsombor 7.b
Körzeti 1. helyezés, országos 4. helyezés Felkészítő tanár: Komáromi Tímea Bisztray Frigyes, Kovács Zita, Subai Piroska, Taczman Vince 8.ab
Zrínyi Ilona matematika verseny A felső tagozatról 27 tanulót neveztünk a versenyre, közülük 19-en jutottak a második fordulóba, amit február 17-én rendeznek meg. Körzeti 11. helyezés Felkészítő tanár: Komáromi Timea Tóth Veronika 8.b
Körzeti 8. helyezés Felkészítő tanár: Morvayné Vígh Viktória Ágoston Hanna 5.a
Körzeti 2. helyezés Felkészítő tanár: Legeza Erika Keszthelyi Roland 5.c
Körzeti 3. helyezés csapatban Felkészítő tanár: Komáromi Tímea Miskolczy Ákos, Taczman Vince 8.a, Tóth Veronika 8.b
Körzeti 1. helyezés csapatban Felkészítő tanár: Legeza Erika, Morvayné Vígh Viktória Ágoston Hanna 5.a, Keszthelyi Roland 5.c, Palugyay-Masát Márton 5.b
Iskolánk megnyerte a körzet legeredményesebb iskolája címet és a címhez járó kupát is!
Dugonics András matematika verseny A matematika szakkörre járó diákokkal írattuk meg a verseny első fordulóját, közülük 24-en jutottak a második fordulóba.
Országos döntő 6. helyezés Felkészítő tanár: Morvayné Vígh Viktória Keszthelyi Roland 5.a
Országos döntő 7. helyezés Felkészítő tanár: Morvayné Vígh Viktória Polgár Borbála 6.a
Országos döntő 1. helyezés Felkészítő tanár: Legeza Erika Juhász Johanna 7.b
Országos döntő 3. helyezés Felkészítő tanár: Legeza Erika Késmárky Dániel 7.b
Országos döntő 1. helyezés Felkészítő tanár: Komáromi Tímea Taczman Vince 8.a
Bolyai Természettudományos csapatverseny 12 felsős csapatot indítottunk, ebből hat csapat jutott az országos döntőbe. A döntő írásbeli fordulóját február 24-én rendezik majd meg, nagyon reméljük, hogy ott is sikeresen szerepelnek majd a csapatok.
Körzeti 2. helyezés, döntőbe jutott Felkészítő tanár: Bedéné Jászai Mária Ágoston Hanna, Halbauer Tímea, Mártaházi Benedek, Mihalkov Zsombor 5.a
Körzeti 3. helyezés, döntőbe jutott Felkészítő tanár: Bedéné Jászai Mária Antus Áron, Keszthelyi Roland, Lerchner Ákos, Mohácsy Domonkos 5.c
Körzeti 1. helyezés, döntőbe jutott Felkészítő tanár: Bedéné Jászai Mária Makovszky Júlia, Nényei Gyöngyvér, Kautny Mátyás, Nikli Marcell 6.a
Körzeti 5. helyezés Felkészítő tanár: Bedéné Jászai Mária, Hajdu Hajnal, Morvayné Vígh Viktória Ágoston Lilla, Ekler Misi, Keszthelyi Botond, Sass János 7.a
Körzeti 1. helyezés, döntőbe jutott Felkészítő tanár: Bedéné Jászai Mária, Hajdu Hajnal, Morvayné Vígh Viktória Fülöp Péter, Juhász Johanna, Juhász-Matafán Jácint, Mohácsy Zsombor 7.b
Körzeti 3. helyezés, döntőbe jutott Felkészítő tanár: Bedéné Jászai Mária, Hajdu Hajnal, Morvayné Vígh Viktória
Körzeti 1. helyezés, döntőbe jutott Felkészítő tanár: Bedéné Jászai Mária, Dóra Zoltán, Hajdu Hajnal, Morvayné Vígh Viktória
Országos döntő, 4. helyezés Felkészítő tanár: Bedéné Jászai Mária, Dóra Zoltán, Hajdu Hajnal, Morvayné Vígh Viktória
Országos döntő, 3. helyezés Felkészítő tanár: Bedéné Jászai Mária Ágoston Hanna, Halbauer Tímea, Mártaházi Benedek, Mihalkov Zsombor 5.a
Országos döntő, 3. helyezés Felkészítő tanár: Bedéné Jászai Mária Makovszky Júlia, Nényei Gyöngyvér, Kautny Mátyás, Nikli Marcell 6.a
Kerületi vers-és prózamondóverseny 7-8. osztályos próza kategória - kerületi 3. helyezés Felkészítő tanár: Stróbl Kristófné Róth Veronika 8.a
Kazinczy-verseny dunántúli és budapesti körzet Kazinczy-jelvény arany fokozata, legjobb kötelező szöveg olvasásáért járó különdíj Felkészítő tanár: Stróbl Kristófné Róth Veronika 8.a
Kolping iskolák és a budapesti katolikus iskolák szavalóversenye Felkészítő tanár: Rideg Anna, Stróbl Kristófné 2. helyezés Godó Imre 5.a 1. helyezés Salamin János 7.a
Kaán Károly Országos Természetismereti Verseny Felkészítő tanár: Bedéné Jászai Mária 3. helyezés budapesti forduló Tóth Sebestyén 5.c (bejutott az országos döntőbe) 5. helyezés budapesti forduló Lerchner Ákos 5.c 6. helyezés budapesti forduló Keszthelyi Roland 5.c
Katolikus Iskolák Vívóbajnoksága 2. helyezés (párbajtőr fegyvernemben) Deák Julia 6.b |